Co robić po zdradzie?

Rozstania

randki w sieciW ciągu całego życia wchodzimy w wiele związków. Niektóre z nich trwają długo, inne są przelotne, a któryś prawdopodobnie kończy się ślubem. Niestety zdarzają się i takie, których dotyczy – mniej lub bardziej bolesne – rozstanie. Rozpad relacji damsko-męskiej może być spowodowany wieloma czynnikami: od niedopasowania osobowości, po chęć posiadania innego partnera, aż po zdradę. Ta ostatnia przesłanka jest szczególnie burzliwą i gdy już zaistnieje – zostawia po sobie cierpienie oraz ból. Wtedy to zadajemy sobie ważne pytanie – jak zakochiwać się po tym, kiedy zostaliśmy wymienieni na inny model?

Co zrobić po odkryciu zdrady?

bdsmPo odkryciu zdrady naszej drugiej połówki, mamy dwie możliwości. Pierwszą z nich jest błyskawiczne zakończenie związku, a drugą – próba ratowania go. Częstokroć z odbudowywaniem Waszej nadszarpniętej relacji równoznaczne jest błyskawiczne wybaczenie – jednak podobnie, jak z wyrzucaniem towarzysza życia z domu – nie trzeba się z tym śpieszyć, a dokładnie przemyśleć swoją decyzję.

Rodzaj zdrady

piękne dziewczynyWarto spróbować ustalić, jaki rodzaj zdrady nastąpił. Czy chodziło wyłącznie o namiętność – seks, randki i pocałunki? A może tamta osoba dawała partnerowi to, czego nie mógł odnaleźć w „legalnym” związku – wsparcie i zrozumienie? Gdy już to określimy, dobrze jest zadać naszej drugiej połówce wiele pytań po to, by odsunąć od siebie obsesję związaną z odpowiedziami na nie – np., jak długo się znają?

Aby łatwiej zaakceptować to, co miało miejsce, należy uświadomić sobie, ile tak naprawdę znaczymy dla partnera. Przecież zakończył on romans i powrócił na łono rodziny.

W zredukowaniu nagromadzonego w organizmie napięcia mogą pomóc nam ćwiczenia i wszelkiego rodzaju aktywność fizyczna, która pozwoli nie myśleć o tym, co się stało.

Świetnym sposobem na zamknięcie tego kłopotliwego rozdziału w Waszym życiu, jest umożliwcie drugiej połówce spotkania z obiektem zdrady, żeby mogli sobie wszystko wyjaśnić i ustalić, że to koniec.

Każdy wie, że zdrada nie należy do przyjemności życia, ale grunt to się po niej podnieść na www.agro-estetyka.pl/seks-oferty.